DELTA - Rozum Większy Niż Siła

Gry paintballowe

  • 22 cze 2011

    Dobre słowo od Pani Dyrektor zostało wysłuchane, świadectwa odebrana  i rzec by należało,  że to już koniec … tak naprawdę uroczyste zakończenie roku szkolnego to był dla nas dopiero początek. W samo południe zebraliśmy się wszyscy raz jeszcze już w mniej oficjalnym miejscu i w dużo mnie oficjalnych strojach. Tym razem w naszych ubraniach dominowały barwy zielone i czarne. Paramilitarny ubiór, wojskowe buty i rękawice oraz zalesione tereny… Wszystko to składało się na dobrą zabawę jaką niewątpliwie dla słuchaczy DELTY - adeptów sztuki posługiwania się bronią oraz zwolennikom sportowego trybu życia - była bitwa paintballowa.

    Nasi instruktorzy, panowie Ryżewski oraz Gosławki stanęli na wysokości zadania i przygotowali niesamowitą, pełną wrażeń i adrenaliny zabawę paintballowi.  Była ochrona prezydenta, wojna secesyjna, obrona flagi jak również pojedynki "jeden na jednego". Śmiechu i zabawy było przy tym co niemiara. Zabawa pozwoliła wszystkim pozbyć się nagromadzonych w ciągu roku negatywnych emocji, zregenerować siły i co najważniejsze sprawdzić swoje umiejętności zdobyte w naszej szkole podczas zajęć z wyszkolenia strzeleckiego. Oczywiście ten ostatni egzamin wszyscy zdali celująco ;) Po trudach walki wszyscy wyciszyliśmy się i relaksowaliśmy przy wspólnym grillowaniu okazując sobie  wzajemne podziękowania oraz  radość ze współpracy. Sądząc po wrażeniach - można się spodziewać, że nie było to ostatnia tego typu impreza w naszej Szkole.


‹‹ powrót

dołącz do nas na facebook.com