DELTA - Rozum Większy Niż Siła

VII Wojewódzki Turniej w Posługiwaniu sie Pałką Wielofunkcyjną Typu "Tonfa"

  • 22 kwi 2006

    W dniu 22 KWIETNIA 2006r nasi słuchacze brali udział w "VII Wojewódzkim Turnieju w Posługiwaniu sie Pałką Wielofunkcyjną Typu "Tonfa", który odbył się w Tomaszowie Mazowieckim. Miło nam donieść, że nasi słuchacze wśród wielu konkurentów, w tym z Policji, Straży Miejskiej oraz innych szkół ochrony zdobyli PIERWSZE 4 MIEJSCA (!!!), wyróżniając się profesjonalnym przygotowaniem, wyjątkową sprawnością fizyczną i psychiczną, jak również bardzo wysokim zasobem wiedzy teoretycznej. Zwyciężył słuchacz I roku naszej szkoły Wiktor Łaszczyński, II miejsce zdobył Przemysław Olczyk, III Erwin Wyrembski. Oczywiście Elitarne Studium Służb Ochrony "DELTA" w Łodzi" drużynowo zajęło I miejsce. Wyniki, które osiągnęli nasi słuchacze świadczą o profesjonalnym szkoleniu w zakresie samoobrony i technik interwencyjnych w naszej szkole.

    Galeria:


‹‹ powrót

dołącz do nas na facebook.com